Preču saņemšana veikalā Bruņinieku ielā 29/31 tajā pašā darba dienā vai nākošajā

Ienākt

Šī privātuma atruna nosaka mūsu privātuma praksi, saistībā ar www.boards.lv mājas lapu.

SIA”RB Projekts” mājas lapas  www.boards.lv (turpmāk tekstā saukta Mājas lapa) apmeklētāju personas datu aizsardzību SIA”RB Projekts” nodrošina atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. 

SIA”RB Projekts” ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā. Tomēr SIA”RB Projekts” nevar uzņemties atbildību par citām mājas lapām, uz kurām ir saites no SIA”RB Projekts” Mājas lapas.

Informācija, kas par apmeklētājiem tiek iegūta, izmantojot SIA”RB Projekts” mājas lapu, tiek apstrādāta atbilstoši to ieguves mērķim, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu.

Lai varētu nodrošināt pakalpojumus un izvērtēt nepieciešamību uzlabot Mājas lapas saturu un tā izvietojumu, SIA”RB Projekts” ir tiesīga par Mājas lapas apmeklētājiem apstrādāt informāciju, kas ietverta Mājas lapas piekļuves failos, piemēram, IP adrese, interneta servisa nodrošinātājs, apmeklējuma laiks, aplūkotās sadaļas, u.c.

SIA”RB Projekts” mājas lapā izmanto sīkdatnes (cookies), kas nodrošina Mājas lapas plašākas izmantošanas iespējas. Atbilstoši izmantoto tehnoloģiju piedāvātajām iespējām var atteikties no sīkdatņu izmantošanas, tomēr tas nav ieteicams, jo šādā gadījumā tiks samazinātas SIA”RB Projekts” Mājas lapas izmantošanas iespējas.

Google un Google partneru lapās tiek rādītas SIA”RB Projekts” reklāmas un reklāmas rādīšanai tiek izmantoti sīkfaili (cookies), jo reklāma tiek rādīta balstoties uz to, ka iepriekš ar šo interneta pārlūku ir apmeklēta  www.boards.lv mājas lapa. Jūs variet atteikties no google sīkfailiem, apmeklējot  Google reklāmu uzstādījumu lapu vai  visu tīklu reklāmu atteikšanās lapu.

Saņemiet īpašus piedāvājumus ar Boards!